Kontakt & Styrelse

LJUNGSKILE SPORTKLUBB

Mail: admin@LSK.se (Ackreditering vid matcher söks via denna mailadress)
Telefon: 0522-21750
Adress: Skarsjövägen 49, 459 91 Ljungskile

styrelsen 2020

På bilden saknas Aleksandar Kitic, Andreas Jorfors och Kristina Geers.

Ordförande
Erland Holmdahl
0708-38 59 90
erland@holmdahl.se

Vice Ordförande
Ekonomiansvarig

Ingemar Falk
0708-36 05 02
ingemar@famico.se

Sekreterare
Rolf Andersson
0706-80 41 72
riasax21180@gmail.com

Marknadsansvarig
Gunnar Carlsson
0704-202840
gunnar.carlsson@lsk.se

 

Ledamot
Henrik Ekman
0701-85 15 06
V97ekman@hotmail.com

No Photo

Ledamot
Joakim Barck
joakim.barck@starkearvid.se

No Photo

Ledamot
Kristina Geers
kristina.geers@gmail.com

Suppleant
Andreas Jorfors
andreas.jorfors@medtronic.com

Suppleant
Aleksandar Kitic
0762-687236
acakitic@hotmail.com

No Photo

Suppleant
Malin Alexandersson
alexanderssonmalin8@gmail.com

 

Andra ansvariga

Klubbledning
Klubbledning
Jessica Barck Povel Fridefors
0737775647 0522-21750
jessica.barck@LSK.se povel.Fridefors@LSK.se

Medlems- och biljettansvarig
Jan Ekström
0705596719
jan.ekstrom@janita.se

Bo Wålemark500

Ordförande, Fotbollsutskottet
Bo Wålemark
bo.walemark@telia.com

Ungdomsansvarig
Rikard Delbring
0706-063981
rikard@bewaintraf.com

Säkerhetssansvarig
Richard Nilsson
072-212 26 66

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail