Kontakt & Styrelse

styrelsen 2020

På bilden saknas Aleksandar Kitic & Gunnar Carlsson. Foto taget av Tobias Åberg

Ordförande & Pressansvarig

Erland Holmdahl
0708-38 59 90
erland@holmdahl.se

Vice Ordförande
Henrik Ekman
0701-85 15 06
V97ekman@hotmail.com

Sekreterare
Rolf Andersson
0706-80 41 72
riasax21180@gmail.com

Medlem i Fotbollsutskottet
Andreas Jorfors
andreas.jorfors@medtronic.com

Suppleant
Aleksandar Kitic
0762-687236
acakitic@hotmail.com

Marknadsansvarig
Gunnar Carlsson
0704-202840
gunnarcarl@telia.com

 

Ledamot
Bo Fagerberg
0702-14 75 75
bo.fagerberg@lsk.se

Suppleant
Malin Alexandersson
alexanderssonmalin8@gmail.com

 

Ekonomiansvarig
Ingemar Falk
0708-36 05 02
ingemar@famico.se

Ledamot
Joakim Barck
joakim.barck@starkearvid.se

Andra ansvariga

Klubbchef
Povel Fridefors
0736987851
povel.fridefors@lsk.se

Adj. Ungdomssektionen
Rikard Delbring
0706-063981
rikard@bewaintraf.com

Säkerhetssansvarig 
Lars Collstedt
0762-234716
lars.collstedt@gmail.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail