Kontakt & styrelse

styrelsen 2018

På bilden saknas Aleksandar Kitic & Gunnar Carlsson. Foto taget av Tobias Åberg

Ordförande & Pressansvarig

Erland Holmdahl
0708-38 59 90
erland@holmdahl.se

Vice Ordförande
Henrik Ekman
0701-85 15 06
V97ekman@hotmail.com

Sekreterare
Rolf Andersson
0706-80 41 72
riasax21180@gmail.com

Ledamot
Bo Fagerberg
0702-14 75 75
bo.fagerberg@lsk.se

Suppleant
Anna-Maria ”Maja” Sölsnaes
0703-48 87 93
anna-maria.solsnaes@uddevalla.se

 

Ekonomiansvarig
Ingemar Falk
0708-36 05 02
ingemar@famico.se

Medlem i Fotbollsutskottet
Andreas Jorfors
andreas.jorfors@medtronic.com

Suppleant
Alexandar Kitic
0762-687236
acakitic@hotmail.com

Marknadsansvarig
Gunnar Carlsson
0704-202840
gunnarcarl@telia.com

 

Andra ansvariga

Klubbchef
Povel Fridefors
0736987851
Povel.fridefors@lsk.se

Webbmaster
Johanna Berg
0737-473751
Johanna.berg@lsk.se

Adj. Ungdomssektionen
Rikard Delbring
0706-063981
rikard@bewaintraf.com

Säkerhetssansvarig 
Lars Collstedt
0762-234716
lars.collstedt@gmail.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail