Kontakt & Styrelse

styrelsen 2020

På bilden saknas Aleksandar Kitic och Andreas Jorfors.

Ordförande & Pressansvarig
Erland Holmdahl
0708-38 59 90
erland@holmdahl.se

Ekonomiansvarig
Ingemar Falk
0708-36 05 02
ingemar@famico.se

Sekreterare
Rolf Andersson
0706-80 41 72
riasax21180@gmail.com

Marknadsansvarig
Gunnar Carlsson
0704-202840
gunnarcarl@telia.com

 

Ledamot
Henrik Ekman
0701-85 15 06
V97ekman@hotmail.com

Ledamot
Joakim Barck
joakim.barck@starkearvid.se

Ledamot
Bo Fagerberg
0702-14 75 75
bo.fagerberg@lsk.se

Suppleant
Andreas Jorfors
andreas.jorfors@medtronic.com

Suppleant
Aleksandar Kitic
0762-687236
acakitic@hotmail.com

Suppleant
Malin Alexandersson
alexanderssonmalin8@gmail.com

 

Andra ansvariga

Klubbchef
Povel Fridefors
povel.fridefors@lsk.se

Klubbcoach
Jessica Barck
0737775647
jessica.barck@lsk.se

Medlems- och biljettansvarig
Jan Ekström
0705596719
jan.ekstrom@janita.se

Ordförande, Fotbollsutskottet
Bo Wålemark
bo.walemark@telia.com

Ungdomsansvarig
Rikard Delbring
0706-063981
rikard@bewaintraf.com

Säkerhetssansvarig 
Lars Collstedt
0762-234716
lars.collstedt@gmail.com

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail