Stötta våra Partners

LSK-PARTNERS INOM FÖLJANDE BRANSCHER:

SAMTLIGA LSK-PARTNERS I BOKSTAVSORDNING:

Företag Bransch/Tjänster Förnamn Efternamn Kontaktperson, E-post
Actemium/Emil Lundgren AB, Stenungsund El- och instrumentinstallation Ingemar Gustavsson ingemar.gustavsson@actemium.com
Advokatfirman Hammar KB, Uddevalla Juridiska tjänster Bengt Jonasson bengt.jonasson@advokatfirmanhammar.se
Andrésen Maskin AB, Uddevalla Trädgårdsmaskiner Urban Lagnéus info@andresenmaskin.se
Anette Fahler Redovisning Aktiebolag, Stenungsund Redovisningstjänster Anette Fahler anette@fahler.se
Autoexperten i Uddevalla AB, Uddevalla Bilar Anders Linderoth anders.linderoth.udd@autoexperten.se
Babyshop.se Barnprodukter Linn Tagesson linn.tagesson@babyshop.com
Baker Tilly Sek AB, Ljungskile Redovisningstjänster Tommy Olofsson tommy.olofsson@bakertilly.se
BDO AB, Göteborg Revisionstjänster Peter Thungren peter.thungren@bdo.se
Bella Mare Ljungskile AB, Ljungskile Restaurang Mustafa Turan info@bellamare.se
Björks Bilservice HB, Ljungskile Bilar Roger Björk bjorksbilservice@telia.com
Bohusläningen AB, Uddevalla Annonstjänster Therese Dewill terese.dewill@stampen.se
Bohusläns Industriservice AB, UDDEVALLA Service Björn Hägglund info@biab.se
Brixly AB, Mölndal Byggnation, Entreprenad Robert Johansson robert.johansson@brixley.se
Bröderna Brandt Personbilar AB, Uddevalla Bilar Sebastian Brandt sebastian.brandt@brandtbil.se
BVAB Byggnadsställningar Väst AB, Uddevalla Byggnadsställningar Johan Wetterberg johan@bvab.nu
Carlsson Lyckorna AB, Ljungskile Styrelsetjänster Gunnar Carlsson gunnar.carlsson@lsk.se
Cinevision Film och foto Markus Alexandersson markus@cinevision.se
Combimix AB, Ljungskile Dagligvaruhandel Ingvar Andersson ingvar.andersson@combimix.se
Coop Konsum, Ljungskile Matvaruhandel Ingela bc.ck.ljungskile@coopvast.se
Dala Trähus Entreprenad AB, Ljungskile Husbyggnad Tomas Henriksen thomas.henriksen@dalatrahus.se
Däck & Fordonsservice i Ljungskile AB, Ljungskile Däck Jan-Olof Rudolfsson info@fordonsservice.com
El Väst Installations AB, Uddevalla Elinstallationstjänster Andreas Lindberg andreas@el-vast.se
Famico Ingenförstjänster Ingemar Falk if@famico.se
Fastighetsbyrån, UDDEVALLA Fastighetsmäklare Janne Axelsson janne.axelsson@fastighetsbyran.se
Göran Berggren Markkonsult AB, Ljungskile Konsulttjänster Göran Berggren berggren.goran@telia.com
Harås Byggvaror AB, Stora Höga Byggvaror Håkan Davidsson hakan@harasbyggvaror.se
Ica Kvantum Stenungsund, Stenungsund Mathandel Robert Larsson robert.larsson@kvantum.ica.se
ICA Supermarket Ljungskile, Ljungskile Mathandel Stefan Rosin stefan.rosin@supermarket.ica.se
Intersport Retail AB Sportprodukter Jan Tollesson jan.tollesson@intersport.se
Jays Hörlurar Henrik Andersson henrik@jaysheadphones.com
JTB Jörgen & Torbjörn Byggare AB, Ljungskile Byggtjänster Jörgen Johansson jorgen@jtbab.se
Just Football Fotbollsspel Kasper L. Skov kasper@justfootballapp.com
KBI – Kvalitets Bygg & Inredning i Uddevalla AB, Ljungskile Byggtjänster Tony Ståhl kvalitetsbygg@telia.com
Kynningsrud Fastighets AB, Uddevalla Fastighetsutveckling Per Andersson per.andersson@kynningsrud.se
Käderöds Fastighets AB, Stenungsund Fastighetstjänster Leif Ottosson leif.ottos@telia.com
Ljungskile El & Fritid AB, Ljungskile Elartiklar Jonas Simonsson ljungskile@elon.se
Ljungskile Hus & Hem AB, Ljungskile Våtrumssystem Lennart Emanuelsson lennart@husohemab.se
Ljungskile Måleri och Färgaffär AB, Ljungskile Färgaffär David Bylund ljungskile.farg@swipnet.se
Ljungskile Rör & Montage AB, Ljungskile Rörläggare Kurt Alfredsson kurt675@hotmail.com
Ljungskile Trävaru AB, Ljungskile Trävaror Anders Samuelsson anders.samuelsson@ljungskiletravaru.se
Lyckorna Brygga Restaurang Björn Andersson info@lyckornabrygga.se
Lyckorna Golfklubb Golfklubb Kimmo Holmquist info@lyckornagk.se
Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän, Uddevalla Försäkringar Henrik Mogart henrik.mogart@lansforsakringar.se
Lättklinkerbetong AB, Ucklum Betongelement Mathias Hult mathias@lkb.se
Meditek AB, Kungälv Medecinteknik Jeff Bagby jeff.bagby@meditek.se
Mer Teknik Erik Andersson AB, Ljungskile Konsulttjänster Erik Andersson erik@merteknik.nu
MIO Gregarts Möbler AB, Uddevalla Möbler Runo Gregart runo.gregart@telia.com
Målericentralen i Celandergrupen AB, Mölndal Måleritjänster Krister Wallinder info@malericentralen.se
Nanny Kommunikation, LJUNGSKILE Marknadstjänster Fredrik Zander Fredrik.zander@newwave.se
Nordblom Media Media hello@nordblommedia.se
Offitech AB, Göteborg Tryckeritjänster Robert Bergkvist robert.bergqvist@offitech.se
Olssons Trävaror AB, Höviksnäs Byggvaror Jan-Olof Olsson jan.ot@live.se
One Culture AB, Ljungskile Konsulttjänster Ola Trouvé ola@oneculture.se
Penselman’s Måleri AB, Ljungskile Färg och måleriarbeten Jonatan Olsson (Hahne) maleri@penselman.se
PUMA Nordic AB, Helsinborg Sport Anders Selin anders.selin@puma.se
Renta Sweden AB, Varberg Hyrestjänster Joacim Johansson joacim.johansson@renta.se
Rikstvåans Låsservice AB, Uddevalla Låstjänster Jan Andersson rikstvaans.las@swipnet.se
Rodins Marin AB, Uddevalla Båt och båttillbehör Peter Rodin peter@rodinsmarin.se
Rönnängs Industritjänst AB Städ Carl-Axel Eklund  info@ronnangindustritjanst.se
Specialistläkarna Väst AB, Ljungskile Läkartjänster Thomas Morgardt thomas@morgardt.se
Starke Arvid AB, Ljungskile Produkter för gipshantering Joakim Barck joakim@starkearvid.se
Stenungsunds Åkeri & Gräv AB, Brålanda Grävarbeten Lars Erik Markusson sagab-stenungsund@telia.com
Svenska Kyrkan Ljungskile Församling, Ljungskile Kyrka Ingrid Dillner ingrid.dillner@svenskakyrkan.se
Takorama Takläggning Michael Norrby info@takorama.se
TjörnBagarn AB, Stenungsund Bröd Mattias Niklasson mathias@bagarn.se
Tobias Åberg Foto Foto Tobias Åberg tobias.aberg@live.se
Trollhättans Truck AB, Trollhättan Trucktjänster Håkan Pettersson hakan.pettersson@trollhattanstruck.se
Ucklums Grus AB, Ucklum Grus & jord Holger Gustavsson info@ucklumsgrus.se
Uddevalla Hamnterminal AB, Uddevalla Logistik Lisa Johansson lisa.johansson@uddevalla-hamn.se
Uddevalla Kommun, Uddevalla Kommun Peter Larsson peter.larsson@uddevalla.se
Uddevallahem Bostadsstiftelsen, Uddevalla Bostadstjänster Nathalie Östberg info@uddevallahem.se
UNIBET Spelpartner info-se@unibetsupport.com
UTEC Kontor & Butiksservice AB, Uddevalla Kontorsutrustning Mathias Lindell mathias@utecab.se
Vivestra Brandskydd AB, Ljungskile Brandskyddsutrustning Mikael Höglind mikael@vivestra.se
Örjan Karlsson Byggledning AB, Ljungskile Konsulttjänster Örjan Karlsson okbl@telia.com
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail